Fellne

Shitet nga: Fellnja 08 Sht 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per benz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim