Fellne

Shitet nga: Fellne 08 Sht 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 coll me goma trujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim