Fellne

Shitet nga: Endrit 12 Sht 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellenet jane 16.. ndrrim nuk boj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim