Fellne

Shitet nga: Binni 19 Sht 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma te mira jan origjinale te VW modelit t'ri jan Nr 17 , bojm ne te gjith VW golfa passata tourana me ni fjal te gjitha VW bojn qmimi i arsyshem per ma shum kontakt edhe ne viber +386 49 60 61 21
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim