Fellne

Shitet nga: Rajmond 28 Sht 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 18-she. Bajn per Golf 4, Audi A3, Bora.
Gomat jane vetem nje sezon te perdorura.Per kualitetin e tyre shif fotot ose kontaktoni ne tel..
p.s plus dy goma tjera te perdorshme vin me to.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim