Fellne

Shitet nga: Bekim 03 Tet 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per X5 17 goma dimri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim