Fellne

Shitet nga: Bekim 03 Tet 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne vw pasat audi a4 17 jane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim