Fellne

Shitet nga: Haris 08 Tet 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet e aluminit per citroen c2, ne gjendje shume te mire me goma verore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim