Fellne

Shitet nga: Nuhi 16 Tet 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
I shes 4 fellne me guma bashk gjendje te rregullt . Mund te me kontaktoni edhe ne viber +38649419850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim