Fellne

Shitet nga: Albian 24 Tet 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felnet 15 per golf 4-5 me goma te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim