Fellne

Shitet nga: Shkelqim 01 Nën 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Per golf4
Bej ndrrim me bandash te thjesht per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim