Fellne

Shitet nga: Gajur 08 Nën 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

740 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me gjith goma 17 coll m+ dimer ver fellnet jan 2012 ndersa gomat 2011 dy muaj jan te perdorura fellnet jan me xhith bombina dhe kapaka original mund te perdoren per audi a4 a5 a6 per gjdo detaj shtes apo iteresim na kontaktoni ne Viber +49(0)1783537746
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim