Fellne

Shitet nga: Muhamed 25 Nën 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Fellne dhe goma m+S te veres viti 2011
225.55.17
Fellnet jane per peugot 407
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim