Fellne

Shitet nga: Lili 28 Nën 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
N gjendje shumm tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim