Fellne

Shitet nga: Fellne 01 Dhj 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne me guma te reja 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim