Fellne

Shitet nga: Fellne 05 Dhj 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum te ruajtne jan 16 per mercedes per me shum detaje tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim