Fellne

Shitet nga: Blerim 26 Dhj 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet originale per wv 16 jan si te reja pa asni gervishje qmimi 220€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim