Fellne

Shitet nga: lon 13 Dhj 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne origjinale nga Zvicerra te Audi A6 220/40/R18 me goma shum te ruajtura Pirelli.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim