Fellne

Shitet nga: Ilirjan 22 Dhj 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim