Fellne

Shitet nga: elvis 13 Jan 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per audi a4 b6 fellnet jan ne gjendje shuum te mir nuk jan te demtune as nuk jan te shtremta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim