Fellne

Shitet nga: beqir 18 Jan 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW 245-55-17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim