Fellne

Shitet nga: Burim 23 Jan 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim