Fellne

Shitet nga: Armend 24 Jan 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 Ylli Fellnet Jan Te 4 Edhe Tjerat Jan Si Kjo Nfoto Mund Te Me Shkruani Dhe Ne
WhatsApp +386 49 166 124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim