Fellne

Shitet nga: Hekuran 26 Maj 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR   590 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me guma të verës 16
Gonat jan të vitit 2014
Passat , tauran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim