Fellne

Shitet nga: rinor 30 Jan 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me goma te pasatit 17 te ruajtura presim blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim