Fellne

Shitet nga: mirsim behrami 18 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne R15 per golf 5,passat,touran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim