Fellne

Shitet nga: Fellne 23 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per golf 5 .6.7.ose passat 17 coll me guma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim