Fellne

Shitet nga: Nazi 24 Shk 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet t sapo ardhura nga Gjermonia jon shum t rujtne guma t veres t mira jon me 5 vrima firma BBS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim