Fellne

Shitet nga: Arbnor 24 Shk 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per bmw x5 225 60 17 coll 4 goma dimrit m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim