Fellne

Shitet nga: Morina 26 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan shume te ruajtne
85.55.14
shtopa per reno klio
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim