Fellne

Shitet nga: luta 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet komplet me goma per opel model i ri gomat jon Fulda 215 / 45 / 17 pothuaj se te reja te veres te ardhura nga gjermania tel
045 556 336
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim