Fellne

Shitet nga: Behar Berisha 28 Shk 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 per golf 4 -5-6 edhe per tauran.
Edhe bejme ndrrim me fellne 16.
Çmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim