Fellne

Shitet nga: ssss 02 Mar 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan r16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim