Fellne

Shitet nga: Rexha 06 Mar 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 225 40 17 me goma veres per Audi A4 a6 pasat golf 5 opell etjer dhe 4 goma veres 205 55 16 shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim