Fellne

Shitet nga: Burim 09 Mar 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per peugeot citroen numri 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim