Fellne

Shitet nga: Nexhi 28 Mar 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim