Fellne

Shitet nga: Fadil 01 Pri 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17-she se bashku me kater goma 235/45/R 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim