Fellne

Shitet nga: Rrahman syla 12 Pri 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne orgjinal Mercedes SClass
16 coll
me Goma 235/60R16
Viber 049167778
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim