Fellne

Shitet nga: Blerim 03 Pri 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose boje ndrrime. Qysh t'na konvenoo hahah. Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim