Fellne

Shitet nga: Fatmir 06 Maj 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 18 me gjith goma
Fellnet jane shume te mir
Viber: +37744466633
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim