Fellne

Shitet nga: lavdim 14 Pri 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne pr Polo Citroen Golf3 etj me 4 shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim