Fellne15 Me Goma Dimrit Pireli Golf 5/6/7 passat..

Shitet nga: kastriot 23 Tet 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet ne gjendje shum te mir me goma dimrit veq nje dimer jon perdor
2 Pirelli R15/195/65 prodhuar 2013 muajin 8
2 Dunlup R15/195/65 prodhuar 2013 muajn 10
Golf 5/6/7 Passat 3c Tauran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim