Fellnet......

Shitet nga: Vegim Imeri 09 Sht 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 18-INCH.....

Mercedes Benz
BMW
Wolsvagen etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim