Fellnet

Shitet nga: Halim 07 Shk 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 225/45/R17
Për Golf 5 6 7, Passat, Audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim