Fellnet 14 me goma te veres

Shitet nga: Kushtrim 03 Mar 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 14 me goma te veres munde te komunikoni edhe ne viber ne te njejtin numer pas ores 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim