Fellnet 15' te VW-se

Shitet nga: Ruzhdi 21 Tet 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan orginale te VW 15. Nuk dridhin nuk jan te demtura me garancion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim