Fellnet 15 me goma

Shitet nga: Gezimi 27 Jan 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma 195/60/15 te dimrit te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim