Fellnet 15 per fiat

Shitet nga: besi 10 Dhj 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes felnet per fiat 15 shum te bukura pa goma qmimi 180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim