Fellnet 16 apo ndrroi me 15 jan per golf4

Shitet nga: burimi 04 Mar 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellet me goma .205.55.16 M+S jan tmira apo ndrrohen me fellne 15 arsyeja osht me ul kerrin pak ma posht se ju kan ndrru amartizerat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim