Fellnet 16 per audi a4

Shitet nga: kastriot 01 Dhj 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 16. per audi dy goma dimrit e dy ma dobta qmimi i fundit 180$. jon te bukra e jo te vrame ndrrim i mundshem viber +37745526899
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim